Kamerový systém

Kamerový systém je možné používat samostatně nebo jako dílčí součást zabezpečení objektu. Funguje jako nástroj pro dohledání události, monitoring a také jako prevence před kriminalitou. Už pouhá přítomností kamery na objektu působí jako prevence. Má také další možnosti využití, jako je například detekce překročení virtuální čáry, rozpoznání SPZ automobilu, identifikace obličeje, kontrola výrobních procesů nebo dodržování technologických postupů. Kamerový systém Vám můžeme realizovat nový nebo rekonstruovat stávající pro ušetření nákladů.

Hybridní kamerový systém je možnost částečně využit starý systém /původní kabeláž/ a vytipovaná místa ohlídat novými kamerami. Samozřejmostí je dnes vzdálený šifrovaný dohled napříč platformami – Android/Mac/Windows

Pro Vaši maximální spokojenost můžeme udělat kamerové zkoušky, každá kamera se hodí pro konkrétní situaci - typ a šíře objektivu, světelnost, noční IR přísvit, WDR funkce protisvětla, možnost využití otočné PTZ kamery s optickým zoomem apod.

Kamery můžeme také připojit na pult centrální ochrany - PCO

Využíváme osvědčené značky jako Hikvision, Dahua nebo Vivotek, ale i méně známé osvědčené výrobce jako třeba Mazi nebo Hyundai.

Záznam pro kamery různých výrobců

Často se setkáváme se situací, kdy jsou ve firmě postupem času realizovány kamery různých výrobců. I na to máme řešení. Díky kamerovému serveru postaveném na licencích NUUO nebo MILESTONE jsme schopni 95% kamer propojit do jednoho funkčního celku.

Záznam do CLOUDU je služba, kterou nabízíme jako možnost automatického zálohování kamerového záznamu k nám do cloudu. Kromě využití jako zálohy, je též určen pro situaci, kdy profesionální zloděj zničí či odnese záznamové zařízení.

Od návrhu až k realizaci a ještě dál...

  • Analyzujeme Vaše potřeby, na jejichž základě vytvoříme koncept a řešení přesně pro Vás.
  • Kvalitně a profesionálně zrealizujeme montáž.
  • Provedeme kontrolu funkčnosti systému a certifikované měření.
  • Zaškolíme obsluhu, nainstalujeme software, připojíme Vás na pult centrální ochrany a provedeme síťová nastavení
  • Nadále monitorujeme zdraví Vašeho systému, abychom Vás mohli včas informovat o případném problému
  • Provádíme po dohodě roční revize námi instalovaného systému

Dodáme Vám kompletní řešení. Nejedná se o pouhou realizaci, ale domluvu a kooperaci s dalšími subjekty, které budou třeba pro oživení instalace (například internetový provider)

Nainstalujeme potřebný software, zaškolíme obsluhu, dodáme české manuály, materiály a informace pro vyhlášku GDPR a nadále monitorujeme zdraví Vašeho systému pro včasný servisní zásah. Postaráme se aby byl Váš systém využíván efektivně.

Zavolejte nám +420 724 286 618

Pro vzdálenou technickou podporu, si stáhněte klienta TeamViewer:

TeamViewer

ISBS network s.r.o.

Adresa: Mostecká 3180, Kladno 272 01 (mapa)

ICO: 10950788

Daniel Kotouček:

vedení společnosti

Telefon: +420 724 286 618

Email: kotoucek@isbs.cz

Sekretariát:

sekretariát společnosti

Telefon: +420 792 322 047

Email: info@isbs.cz

Napište nám

Map

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: